O Firmie

DO WYNAJĘCIA!

Pilski Rynek Hurtowy Spółka zo.o. informuje, że posiada do wynajęcia :
 
obiekty magazynowo- handlowe o powierzchniach od 42m2 do 127m2 .
 
W celu uzyskania bliższyvh informacji prosimy o kontakt
 
pod numerem telefonu: 67 212 35 83
 

 

Pilski Rynek Hurtowy Spółka z o.o. powstał na bazie Pilskiej Giełdy Hurtowej w dniu 30.12.1997 roku. Jego głównymi założycielami i udziałowcami byli: gmina Piła, Wielkopolska Izba Rolnicza, spółka "Tarpil", Skarb Państwa oraz rolnicy, hurtownicy i producenci z Piły, Szczecina, Koszalina i Bydgoszczy.

Od grudnia 2007 roku głównym udziałowcem PRH Spółka z o.o. jest Rabat Pomorze S.A. - operator sieci sklepów spożywczych "Sieć 34" a także jeden z wiodących dystrybutorów branży FMCG w rejonie Polski północnej.

Od 2008 roku Pilski Rynek Hurtowy Spółka z o.o. należy do grupy kapitałowej BOMI S.A., właściciela jednej z największych sieci delikatesowych w Polsce.

Profil firmy

Pilski Rynek Hurtowy jest właścicielem terenu o łącznej powierzchni 30.000 m2. Przedmiotem działalności spółki jest organizowanie, zarządzanie i prowadzenie w sposób kompleksowy rynku hurtowego artykułami rolno - spożywczymi. Wynajem i zarządzanie nieruchomości własnych i dzierżawionych, dokonywanie inwestycji związanych z przedmiotem działalności, przeładunek, magazynowanie, składowanie, przechowywanie towarów a także pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.